Rüyada yüzünün kanadığını görmek

Rüyada yüzünün kanadığını görmek tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün kanadığını gördüyseniz:

  • İmajınızı yenilemeniz gerekiyor.

Rüyada yüzünün kanadığını görmek daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, zorluklarını aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünün kanadığını görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, daha kötü günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünün derisini soymak sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün yamulduğunu görmek büyük bir işe kavuşacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünün tüylenmesini görmek gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünün çirkinleştiğini görmek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına işarettir.

Rüyada yüzünün beyazladığını görmek rahatsızlık vereceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün yarıldığını görmek variyet sahibi olacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cem

Rüyamda evdeydim. Burnumu kaşıyordum ve sanıyorum tırnağım takıldı ve beklemediğim biçimde kanamaya başladı. Aynada baktığımda çok büyük bir yara görünmüyordu ufak bir çizik sadece ama ufak bir çiziğe göre akan kan anormaldi. Bu rüya neye yorulmalı?