Rüyada yüzünden sivilce sıkmak

Rüyada yüzünden sivilce sıkmak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, zorluklarının kalmayacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, yeni bir haneye sahip olacağına, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine delalettir.

Rüyada yüzünden sivilce sıkmak gördüyseniz:

  • Karışık sinyaller göndermeniz olayları daha da karışık hale getirebilir.

Rüyada yüzünden sivilce sıkmak inancının zayıflayacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine alamet eder.

Rüyada yüzünden yaralanmak sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünden kıl aldırmak bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, herkesin rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünden kıl koparmak yaşama hevesinden olacağına, hedeflerini tutturamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada para yüzünden kavga etmek artık rahat bir nefes alacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına alamet eder.

Rüyada yüzünden irin aktığını görmek böylece çok büyük başarılar kazanacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgili yüzünden ağlamak rahatının her zaman yerinde olacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünden kıl almak dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nnnnbcbcbbb

Selâmun aleyküm, rüyamda iki kasimin ortasına siyah noktaa gibi bir tüy çıkmıştı bende onu çektiğimde altından yuvarlak bilye büyüklüğünde bir şey çıktı çıktı onu kaşimdan çıkartıyordum , hayrolsun inşallah