Rüyada yeşil iri göz görmek

Rüyada yeşil iri göz görmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil iri göz gördüyseniz:

  • Uzun vaadeli projeler başlatmak için iyi zamandasınız.

Rüyada iri yeşil göz görmek bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına alamet eder.

Rüyada yeşil iri göz görmek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine işarettir.

Rüyada siyah iri göz görmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada iri mavi göz görmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine inanılır.

Rüyada yeşil göz görmek endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil renkli göz görmek çok büyük yenilikler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil göz kalemi görmek kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi yeşil göz görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments