Rüyada erkek gözü görmek

Rüyada erkek gözü görmek işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, zengin bir hayat süreceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek gözü gördüyseniz:

  • Dikkat gerektiren tek şey, aşırı harcama yapma eğilimi olabilir.

Rüyada erkek gözü görmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi erkek gözü görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözü sürmeli erkek görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, işlerin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada gözü morarmak sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına delalettir.

Rüyada gözü görmemek iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, geleceğine alamet eder.

Rüyada gözü açamamak tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine yorulur.

Rüyada gözü oyulmak yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözü kamaşmak o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments