Rüyada yeni ayakkabı giydiğini görmek

Rüyada yeni ayakkabı giydiğini görmek nimetin çoğalacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, buna karşılık, yeme dostu diye tanınan ve kötü günde ortalıktan kaybolacak kişilere yakınlaşıp, onlara değer vereceğine, çözümlere kavuşacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, işlerin büyüyeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni ayakkabı giydiğini gördüyseniz:

  • Varmak istediğiniz yere ulaşma yolunda çok dikkatli adımlar atmalısınız.

Rüyada yeni ayakkabı giydiğini görmek zevki sefa içinde olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yeni ayakkabı giydiğini görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının yeni ayakkabı giydiğini görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada başkasının ayakkabı giydiğini görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayakkabı giydiğini görmek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının ayakkabı giydiğini görmek iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine inanılır.

Rüyada erkeğin ayakkabı giydiğini görmek maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini görmek üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments