Rüyada yatak yorgan yastık görmek

Rüyada yatak yorgan yastık görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, hedeflere ulaşamayacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada yatak yorgan yastık gördüyseniz:

  • Belli bir işi halletmek için ne gerekiyorsa yapmanız gerekiyor.

Rüyada yatak yorgan yastık görmek dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, hak yemeyeceğine delalettir.

Rüyada yatak yorgan yastık toplamak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorgan yastık yatak görmek çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yorgan yastık taşımak emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına inanılır.

Rüyada yastık yatak görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına delalet eder.

Rüyada yatak yorgan katlamak geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine delalet eder.

Rüyada yorgan ve yatak görmek verilen sözlerin tutulacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yastık yorgan taşımak çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments