Rüyada yastık battaniye görmek

Rüyada yastık battaniye görmek huşu içinde devam edeceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine yorulur.

Rüyada yastık battaniye gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

Rüyada yastık battaniye görmek içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına inanılır.

Rüyada battaniye yakmak iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada battaniye çalmak sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada battaniye sarılmak istemediği halde borçlanacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada turuncu battaniye görmek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada renkli battaniye görmek işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalettir.

Rüyada üstünde battaniye görmek hayırlı gelişmeler yaşanacağına, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli battaniye görmek hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments