Rüyada yaşlı bir kadını görmek

Rüyada yaşlı bir kadını görmek sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, haksızlığa uğranacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir kadını gördüyseniz:

  • Son zamanlarda oluşan karışıklıklar veya problemler, aslında size faydası olmayan ya da artık faydası kalmamış olan plan, ilişki, düzenleme veya anlaşmalardan kurtulmanıza yardım ediyor olabilir.

Rüyada yaşlı bir kadını taşımak her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir kadını görmek saygınlık elde edeceğine, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadını yıkamak zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada yaşlı bir kadını hamile görmek eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, birikim yapılacağına yorulur.

Rüyada yaşlı bir kadını dövmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek mutlu olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine alamet eder.

Rüyada yaşlı kadını öldürmek geçmişin kötü izlerinin silineceğine, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada yaşlı kadını sırtında taşımak hayırlı bir eşe, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments