Rüyada yarışma görmek

Rüyada yarışma görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına rivayet eder.

Rüyada yarışma gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin saçma gelebilecek anonslarının üzerinde durmamanızda fayda var.

Rüyada yarışma kazanmak kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, büyük atılımlar yapılacağına delalettir.

Rüyada yarışma görmek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına tabir olunur.

Rüyada bir yarışma kazanmak kara kara düşünür olacağına, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yarışma programı izlemek hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, galibiyetlerinin artacağına delalet eder.

Rüyada yarışma izlemek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yarışma programına katılmak onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yarışma yapmak bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine delalet eder.

Rüyada yarışma kazandığını görmek hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments