Rüyada yanmış kurabiye görmek

Rüyada yanmış kurabiye görmek ekmeğinin azalmayacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, elindekileri kaybedeceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yanmış kurabiye gördüyseniz:

  • Yanlız karşınızdaki kişi ona açık olmadığınız zamanlarda sizden şikayetçi olabilir.Ufak tefek değişiklikleri saymazsak bütün olarak önceki etkilerin devamını yaşıyorsunuz.

Rüyada yanmış kurabiye görmek başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada kurabiye almak tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine delalettir.

Rüyada kek kurabiye yemek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, ticarette ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada tuzlu kurabiye yemek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına inanılır.

Rüyada pastaneden kurabiye almak kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada tarçınlı kurabiye yapmak kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurabiye hamuru yapmak malların artacağına, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada kurabiye yapmak ve yemek kırılacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments