Rüyada toprakla uğraşan birini görmek

Rüyada toprakla uğraşan birini görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada toprakla uğraşan birini gördüyseniz:

  • Sizin etkilemek istediğiniz kişiler varsa, insanları etkilemeniz zor olabilir.

Rüyada toprakla uğraşan birini görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, sıkıntılarının artacağına delalet eder.

Rüyada toprakla konuşmak bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada toprakla yüz yıkamak her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada toprakla oynamak karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada toprakla uğraşmak uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada toprakla abdest almak geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, haberler alacağına alamet eder.

Rüyada yangını toprakla söndürmek kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ateşi toprakla söndürmek şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, bolluğun ve verimin de artacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments