Rüyada tıraş edildiğini görmek

Rüyada tıraş edildiğini görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, sonradan da çok üzüleceğine, dertlerden kurtulmaya, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, insanları kıracağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada tıraş edildiğini gördüyseniz:

  • İşinizi eğlenceli hale getirmenin yolunu bulabilirsiniz.

Rüyada tıraş edildiğini görmek böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine inanılır.

Rüyada saçının tıraş edildiğini görmek doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada kafayı tıraş etmek herşeyin fazlasına kavuşacağına, kalkınacağına, ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada göğsü tıraş etmek ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına işaret eder.

Rüyada vücudunu tıraş etmek her koşulda allah yolundan yürüyeceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacakları tıraş etmek pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, ne yapacağını şaşıracağına, çıkmaza düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kolu tıraş etmek girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine inanılır.

Rüyada başkasını tıraş etmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, en önemli anlarda destek görüleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments