Rüyada sütyen giydiğini görmek

Rüyada sütyen giydiğini görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sütyen giydiğini gördüyseniz:

  • Yapacağınız çok önemli anlaşmalarda karşınızdaki kişiyle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada sütyen giydiğini görmek kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sütyen çıkarmak yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada sütyen satmak sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine inanılır.

Rüyada sütyen kesmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada sütyen yıkamak gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine yorulur.

Rüyada sütyen askısı görmek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sütyen taktığını görmek başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına delalettir.

Rüyada iç çamaşırı sütyen görmek büyük mutluluk duyulacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments