Rüyada suratı yeşil görmek

Rüyada suratı yeşil görmek herkesin yardımına koşacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada suratı yeşil gördüyseniz:

  • İhtiyacınız olmayan şeyler için yüksek miktarlı harcamalar yapabilirsiniz.

Rüyada suratı yeşil görmek maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada suratı morarmak maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü suratı görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini suratı asık görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek suratı görmek keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şeytan suratı görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına delalettir.

Rüyada suratı asık birini görmek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada suratı olmayan birini görmek mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments