Rüyada su içinde gezmek

Rüyada su içinde gezmek sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına inanılır.

Rüyada su içinde gezmek gördüyseniz:

  • Fırsat olarak nitelenebilecek şeylerin hemen üstüne atılmamalısınız.

Rüyada su içinde yatmak yeni alanlara yöneleceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su içinde gezmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev içinde ev görmek maddi zarara uğrayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına tabir olunur.

Rüyada ev içinde çukur görmek başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine yorulur.

Rüyada derenin içinde yüzmek işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada okyanusun içinde olmak çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına yorulur.

Rüyada un içinde böcek görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine yorulur.

Rüyada caminin içinde gezmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments