Rüyada siyah kısa etek giymek

Rüyada siyah kısa etek giymek herkesi kendisine hayran bırakacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada siyah kısa etek giymek gördüyseniz:

  • Asabi gerilimleriniz sonucu, ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girebilirsiniz.

Rüyada siyah kısa etek giymek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine yorulur.

Rüyada siyah kısa etek görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına tabir olunur.

Rüyada kısa siyah etek giymek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kısa siyah etek görmek sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısa etek görmek kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, üzüleceğine ve yıkılacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı kısa etek giymek büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı kısa etek görmek hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, malın bereketinin artmasına tabir olunur.

Rüyada siyah etek almak hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments