Rüyada siyah kayısı görmek

Rüyada siyah kayısı görmek evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, ticaretinin de hızlanacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına inanılır.

Rüyada siyah kayısı gördüyseniz:

  • İlerlemek için geçmiş deneyimlerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada siyah kayısı görmek haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah kuru kayısı görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine inanılır.

Rüyada kayısı satmak keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına işaret eder.

Rüyada kayısı vermek bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, büyük zararlar getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayısı görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına yorulur.

Rüyada kayısı kurutmak işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kayısı çırpmak böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments