Rüyada sivilceden irin aktığını görmek

Rüyada sivilceden irin aktığını görmek huzur ve kazanç getireceğine, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, başarılarını arttıracağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına yorulur.

Rüyada sivilceden irin aktığını gördüyseniz:

  • Çevrenizdekileri dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada sivilceden irin aktığını görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sivilceden irin çıkarmak sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan irin aktığını görmek psikolojik sorunların geride kalacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaktan irin aktığını görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinden irin aktığını görmek anlaşmazlıkların biteceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulaktan irin aktığını görmek sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada yüzünden irin aktığını görmek dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kolundan irin aktığını görmek rahat bir hayat süreceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments