Rüyada şişman kadın ve erkek görmek

Rüyada şişman kadın ve erkek görmek aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişman kadın ve erkek gördüyseniz:

  • Biraz vurdum duymaz yapıda olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Rüyada şişman kadın ve erkek görmek para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada şişman bir kadın görmek rekabet edebilme gücünün artacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine yorulur.

Rüyada şişman erkek bebek görmek iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada şişman bir erkek görmek çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada şişman kadın görmek sahip olduğu zenginliğin de artacağına, hayır duaları alacağına yorulur.

Rüyada çok şişman kadın görmek elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada erkek ve kadın görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, evlatlarının hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada erkek kadın göğsü görmek çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments