Rüyada sınavdan kaç puan aldığını görmek

Rüyada sınavdan kaç puan aldığını görmek karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yönetici makamına geleceğine, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sınavdan kaç puan aldığını gördüyseniz:

  • Güçlü bir kişiliğiniz, insanlara yaptırım sağlayan yeteneneğiniz var.

Rüyada sınavdan kaç puan aldığını görmek başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sınavdan puan aldığını görmek yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine alamet eder.

Rüyada sınavdan yüksek puan aldığını görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına tabir olunur.

Rüyada sınavdan iyi puan almak şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada sınavdan yüksek puan almak gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına rivayet eder.

Rüyada sınavdan yüksek not aldığını görmek yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iyi puan aldığını görmek eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sınavdan zayıf aldığını görmek maddi çıkmazların biteceğine, iş hayatında günah işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nermin

Merhaba. Rüyada 40 puan aldığımı göddüm. Daha donra eve döndüğümde denizin güçlü rüzgarla dalgalandığını ve 3 tane sepette yılan gördüm öldürmeğe çalıştım ve başardım. Biri çok küçük idi o kaçtı.