Rüyada silahlı polis görmek

Rüyada silahlı polis görmek hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine rivayet eder.

Rüyada silahlı polis gördüyseniz:

  • Başkalarının sizin için bazı şeyler yapmasını beklemeyin.

Rüyada silahlı polis görmek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada silahlı biri görmek hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada silahlı insanlar görmek aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada silahlı askere gitmek sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, borçların bir türlü ödenemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada askeri silahlı görmek onlardan hayırsızlık göreceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada silahlı kişiler görmek maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine delalet eder.

Rüyada silahli adam öldürmek deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına inanılır.

Rüyada silahlı çatışma yapmak tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments