Rüyada sevgilini hamile görmek

Rüyada sevgilini hamile görmek kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, kinin ve nefretin son bulacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilini hamile gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız.

Rüyada sevgilini hamile görmek işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilini hamile görmek rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine delalet eder.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına işarettir.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilini kurtarmak yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilini ısırmak kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilini beklemek ekmeğinin verimli olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına işarettir.

Rüyada sevgilini kaybetmek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments