Rüyada sedef taşı görmek

Rüyada sedef taşı görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sedef taşı gördüyseniz:

  • Sizin için en büyük tehlike çok büyük konuşma eğilimlerinizdir.

Rüyada sedef taşı görmek eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada sedef görmek kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sedef küpe görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada sedef hastalığına yakalanmak sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde sedef hastalığı görmek tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine ve her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada sedef ağacı görmek bazen işsiz ve aşsız kalacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada sedef tesbih görmek borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada sedef olduğunu görmek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Selamün aleyküm, rüyamda kimlik kartının üstünde sedef taşları gördüm , anlamı nedir ..