Rüyada sarnıç görmek

Rüyada sarnıç görmek kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarnıç gördüyseniz:

  • İmkanlarınızı çok daha iyi kullanmalısınız.

Rüyada sarnıç görmek gün yüzü görmeyeceğine, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments