Rüyada sarışın yeşil gözlü erkek bebek görmek

Rüyada sarışın yeşil gözlü erkek bebek görmek yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, sıkıntıların artacağına, zorlukları teker teker aşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarışın yeşil gözlü erkek bebek gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz.

Rüyada sarışın yeşil gözlü erkek bebek görmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına işarettir.

Rüyada sarışın mavi gözlü erkek bebek görmek yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, hasretlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek yeni yatırımlar yapacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarışın yeşil gözlü bebek görmek üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına alamet eder.

Rüyada mavi gözlü sarışın erkek bebek görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına inanılır.

Rüyada sarışın mavi gözlü bebek görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü sarışın erkek görmek yaşam kolaylığı içine gireceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü sarışın bebek görmek geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments