Rüyada sarı renkli su görmek

Rüyada sarı renkli su görmek ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, maddi kriz yaşanacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada sarı renkli su gördüyseniz:

  • Alınganlık saçmalık olabilir.

Rüyada sarı renkli ev görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada sarı renkli su görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine işarettir.

Rüyada sarı renkli köpek görmek alınan borçların ödenemeyeceğine, güzel günlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı renkli oda görmek huzur ve saadet bulacağına, en yukarılara çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı renkli yazı görmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı renkli duvar görmek ün ve itibar sahibi olacağına, planların boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada sarı renkli balık görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada sarı renkli kalem görmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments