Rüyada sakız çiğnerken boğulmak

Rüyada sakız çiğnerken boğulmak dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sakız çiğnerken boğulmak gördüyseniz:

  • Kendinizi göstermeniz, dış görünüşünüze önem vermeniz durumunda stilinizi veya duruşunuzu beğenen kişiler ön plana çıkabilir.

Rüyada sakız çiğnerken boğulmak elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada sakız satmak büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüye sakız vermek anlayışlı bir kısmet çıkacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada çiğnenmiş sakız görmek bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada çürük sakız görmek cesaret ve inançla hareket edeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sakız kabağı görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sakız ağacı görmek malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine tabir olunur.

Rüyada sakız verdiğini görmek maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments