Rüyada saf birini görmek

Rüyada saf birini görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada saf birini gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki endişeleriniz artabilir.

Rüyada saf birini görmek refaha erileceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine inanılır.

Rüyada namaz saf tutmak allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada saf temiz su görmek bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya, bir sebeple sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Rüyada cenazede saf tutmak ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada saf halinde namaz kılmak verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada saf su görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine rivayet eder.

Rüyada saf tutmak uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Rüyada namazda saf tutmak olumsuz olaylar yaşayacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments