Rüyada saçında yaralar görmek

Rüyada saçında yaralar görmek bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına delalettir.

Rüyada saçında yaralar gördüyseniz:

  • lş hayatınızda ise aceleci olmamalısınız.

Rüyada saçında yaralar görmek uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine rivayet etmektedir.

Rüyada vücutta yaralar görmek aile bireyleri ile tartışacağına, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada büyük yaralar görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına delalet eder.

Rüyada kafasında yaralar görmek neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine rivayet eder.

Rüyada göğsünde yaralar görmek neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, sağlığının yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada kabuklu yaralar görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada birinin yüzünde yaralar görmek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına tabir olunur.

Rüyada kendini yaralar içinde görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, bunun kendisine büyük güç vereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments