Rüyada renk körü olduğunu görmek

Rüyada renk körü olduğunu görmek yokluk çekeceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına işarettir.

Rüyada renk körü olduğunu gördüyseniz:

  • Yakın bir zamanda çok önemli bir görüşme yapmanız olasıdır.

Rüyada renk körü olduğunu görmek içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, biraz dinleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada renk körü olmak ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine yorulur.

Rüyada odun koru görmek arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına delalettir.

Rüyada renk renk şeker görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine işaret eder.

Rüyada renk renk balon görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, hep yerinde sayacağına delalet eder.

Rüyada renk renk gömlek görmek ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine alamet eder.

Rüyada renk renk kazak görmek gelir elde edeceğine, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına işarettir.

Rüyada sigara koru görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, kazançlı işlere gireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments