Rüyada kör olduğunu görmek

Rüyada kör olduğunu görmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, işbirliği içinde olacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına inanılır.

Rüyada kör olduğunu gördüyseniz:

  • Sizden bir şeyler yapmanızı bekliyorlar.

Rüyada kör olduğunu görmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine işaret eder.

Rüyada birini kör olduğunu görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada gözün kör olduğunu görmek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının kör olduğunu görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kör olduğunu görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada babasının kör olduğunu görmek kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına rivayet eder.

Rüyada sağ gözünün kör olduğunu görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin kör olduğunu görmek işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments