Rüyada portakal yediğini görmek

Rüyada portakal yediğini görmek hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine tabir olunur.

Rüyada portakal yediğini gördüyseniz:

  • Bazı konuları analiz ederken olunması gerektiğinden daha iyimser yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.

Rüyada portakal yediğini görmek rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada portakal yıkamak eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine delalettir.

Rüyada portakal almak sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada portakal sıkmak maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, zahmetinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada portakal dağıtmak ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine işaret eder.

Rüyada büyük portakal görmek bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada portakal fidanı görmek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments