Rüyada pıt pıt mısırı görmek

Rüyada pıt pıt mısırı görmek insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına delalettir.

Rüyada pıt pıt mısırı gördüyseniz:

  • Sonuçlarını düşünmeden konuşmanız ise sorun yaratabilir.

Rüyada pıt pıt mısırı görmek sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine yorulur.

Rüyada pıt pıt görmek zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine delalet eder.

Rüyada süt mısırı toplamak bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mısırı görmek hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına işarettir.

Rüyada cin mısırı görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine alamet eder.

Rüyada süt mısırı yemek sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına işarettir.

Rüyada ülke mısırı görmek diplomalarının artacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments