Rüyada oturan görmek

Rüyada oturan görmek kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada oturan gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir yaklaşım sunacağınız şeyleri daha cazip kılabilir.

Rüyada oturan görmek ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada oturan köpek görmek işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, şükrederek yaşayacağına alamet eder.

Rüyada oturan kadın görmek hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada oturan bebek görmek deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada balkonda oturan birini görmek fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine alamet eder.

Rüyada oturan inek görmek fakirlikten kurtulacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına yorulur.

Rüyada oturan kalabalık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada oturan adam görmek parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments