Rüyada oruçlu iken bir şey yediğini görmek

Rüyada oruçlu iken bir şey yediğini görmek kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına alamet etmektedir.

Rüyada oruçlu iken bir şey yediğini gördüyseniz:

  • Herkes her şeyi öğrendikten sonra kendinizi suçlu hissetmeden ilerleyebilirsiniz.

Rüyada oruçlu iken bir şey yediğini görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine alamet eder.

Rüyada oruçlu iken bir şey yemek atılan adımların boşa çıkacağına, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işaret eder.

Rüyada oruçlu iken unutup yemek yediğini görmek keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, yani babasına benzeyeceğine delalet eder.

Rüyada oruçlu iken yemek yediğini görmek bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına delalettir.

Rüyada oruçlu iken bilmeden yemek yediğini görmek çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına yorulur.

Rüyada oruçlu iken bir şeyler yemek bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine tabir olunur.

Rüyada oruçlu iken susamak gayrimenkul sahibi olunacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada oruçlu iken portakal yemek ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments