Rüyada ölü birini elini tutmak

Rüyada ölü birini elini tutmak düzenin kurulacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, hem dua alacağına, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, para yatıracağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölü birini elini tutmak gördüyseniz:

  • Uğraşılması gereken konularla ilgili çok sayıda fikir, öneri veya teklif söz konusu olsa da, aralarından çok azı gerçekten işe yarar görünüyor.

Rüyada ölü birini elini tutmak iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine alamet eder.

Rüyada ölü birini elini öpmek rüya sahibinin büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölü elini öpmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, sebep olacağına işarettir.

Rüyada ölü adamın elini öpmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalet eder.

Rüyada ölü akrabanın elini öpmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü annenin elini öpmek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini elini tutmak uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü babanın elini öpmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments