Rüyada eşinin başkasının elini tuttuğunu görmek

Rüyada eşinin başkasının elini tuttuğunu görmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, onunla bir ömür mutlu olacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine rivayet eder.

Rüyada eşinin başkasının elini tuttuğunu gördüyseniz:

  • Beklediğiniz özgürlüğü karşı tarafa sunmak da zayıf kalabilirsiniz.

Rüyada eşinin başkasının elini tuttuğunu görmek güveninin artacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada eşinin elini tuttuğunu görmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin başkasının elini tuttuğunu görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin balık tuttuğunu görmek elinden gelen herşeyi yapacağına, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada elini birinin tuttuğunu görmek rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilisinin elini tuttuğunu görmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişinin elini tuttuğunu görmek iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanın elini tuttuğunu görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, duraklama yaşanacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments