Rüyada ölmüş birini ölüm döşeğinde görmek

Rüyada ölmüş birini ölüm döşeğinde görmek işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, yaşadığı stres ve sinirden sonra çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş birini ölüm döşeğinde gördüyseniz:

  • Devam eden bir ilişkiniz varsa size bazı olumsuz şeyler söyleyebilirler.

Rüyada ölmüş birini ölüm döşeğinde görmek kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüm döşeğinde birini görmek koltuğunun da yükseleceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına inanılır.

Rüyada birini ölüm döşeğinde görmek sevdikleri ile bir arada olacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına rivayet eder.

Rüyada eşini ölüm döşeğinde görmek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüm döşeğinde hasta görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini ölüm döşeğinde görmek gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada babasını ölüm döşeğinde görmek bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine alamet eder.

Rüyada annesini ölüm döşeğinde görmek kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments