Rüyada öküz ve boğa görmek

Rüyada öküz ve boğa görmek hayatının daha kolay hale geleceğine, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, patlama noktasına geleceğine, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada öküz ve boğa gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleriniz ya da ilişkileriniz olumlu yönde ilerlemeye başlayabilir.

Rüyada öküz boğa görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına tabir olunur.

Rüyada öküz ve boğa görmek dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada öküz öldürmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada öküz bağlamak uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boğa beslemek maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, sıkıntılarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada boğa kovalamak şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada boğa yakalamak maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, bilgiyle donanacağına işarettir.

Rüyada boğa sevmek dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments