Rüyada necaset görmek

Rüyada necaset görmek allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada necaset gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, paraya ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada necaset görmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük necaset görmek ticaret ehli kimse olacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına delalettir.

Rüyada altına necaset yapmak aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada necaset yemek yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada elinde necaset görmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına delalet eder.

Rüyada hayvan necaset görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine delalet eder.

Rüyada tuvalette necaset görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada necaset bulaşmak çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esraa

Rüyamda , dünürümun evinde necaset ve pislik içinde gördüm , onun üzerine siyah bir kuzu kesiyorlardi