Rüyada motor yağı görmek

Rüyada motor yağı görmek çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, gelirinin düşeceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, ileri gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada motor yağı gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili konuların ihmal edilmemesi gerekiyor.

Rüyada motor yağı görmek neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine delalettir.

Rüyada iç yağı görmek özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine işaret eder.

Rüyada et yağı görmek çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, ekmeğine leke süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada hacı yağı sürmek o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine işaret eder.

Rüyada makine yağı görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kuyruk yağı yemek bereketin artacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine tabir olunur.

Rüyada güneş yağı görmek çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada insan yağı görmek büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments