Rüyada mezar taşının yıkıldığını görmek

Rüyada mezar taşının yıkıldığını görmek çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, tövbelerinin allah’a ulaşacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezar taşının yıkıldığını gördüyseniz:

  • Olumsuz düşüncelerden arınmalısınız.

Rüyada mezar taşının yıkıldığını görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına alamet eder.

Rüyada mezar taşının düştüğünü görmek dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, üzüntü duyacağına işarettir.

Rüyada mezar taşının oynadığını görmek alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzüğünün taşının düştüğünü görmek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, kişinin kendi başının çaresine bakacağına yorulur.

Rüyada tektaş yüzüğün taşının düştüğünü görmek başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pırlantanın taşının düştüğünü görmek hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada alyansın taşının düştüğünü görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına delalet eder.

Rüyada yüzüğünün taşının kırıldığını görmek iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments