Rüyada kuru fasulye yediğini görmek

Rüyada kuru fasulye yediğini görmek sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuru fasulye yediğini gördüyseniz:

  • Sizi maddi konularda ortak maceralara yönlendirmeye çalışan kişiler aklınızı karıştırabilir.

Rüyada kuru fasulye yediğini görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada kuru fasulye dağıtmak sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çiğ kuru fasulye görmek maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına delalet eder.

Rüyada etli kuru fasulye yemek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, kar sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada renkli kuru fasulye görmek işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada pilav kuru fasulye görmek zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına işaret eder.

Rüyada güveçte kuru fasulye görmek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı işaret etmektedir.

Rüyada kuru fasulye nohut görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, üzüntülü bir haber alınacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments