Rüyada kürtaj görmek

Rüyada kürtaj görmek işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada kürtaj gördüyseniz:

  • Bir birlik hakkında yanlış güç kullanıyorsunuz.

Rüyada kürtaj yaptırmak çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, hayırlı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada kürtaj görmek aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kürtaj olmadığını görmek halinin iyi olduğuna, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada kürtaj yapıldığını görmek sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kürtaj olduğunu görmek insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Rüyada başkasını kürtaj olduğunu görmek üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına yorulur.

Rüyada kürtaj olmak olduğunu görmek özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kürtaj olan birini görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments