Rüyada kurşunlar arasında kalmak

Rüyada kurşunlar arasında kalmak her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşunlar arasında kalmak gördüyseniz:

  • Meydana gelen son olaylar bazı kişilere bakış açınızı değiştirebilir.

Rüyada kurşunlar arasında kalmak kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada kurşunlar görmek özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurşunlar altında kalmak günahların da affolacağına, güzel günlerin sona ereceğine inanılır.

Rüyada mezarların arasında dolaşmak hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, saygının ve iletişimin bozulacağına delalettir.

Rüyada dalgalar arasında kalmak dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına yorulur.

Rüyada ağaçlar arasında yürümek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine işarettir.

Rüyada diş arasında ip görmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına alamet eder.

Rüyada balıklar arasında yüzmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yaşlılığında da rahat edeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments