Rüyada küçük yeşil kaplumbağa görmek

Rüyada küçük yeşil kaplumbağa görmek bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, darda kalacağına, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına inanılır.

Rüyada küçük yeşil kaplumbağa gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler hayallerinizin gerçekleşmesi için atılmış ilk adım olabilir.

Rüyada küçük yeşil kaplumbağa görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil kaplumbağa görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına yorulur.

Rüyada yeşil büyük kaplumbağa görmek kişisel yeteneklerini geliştireceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına işaret eder.

Rüyada küçük yeşil böcek görmek projelerin büyük başarılar kazandıracağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada kücük yesil yilan görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük kaplumbağa görmek elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine işarettir.

Rüyada yeşil renk kaplumbağa görmek çok kötü olaylar yaşayacağına, yokluğa düşeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına işaret eder.

Rüyada büyük yeşil kaplumbağa görmek okul gibi hayratlar yaptırılacağına, güzel günlerin kapıda olacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments