Rüyada kaplumbağa görmek

Rüyada kaplumbağa görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, kazanç ve kar getireceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına inanılır.

Rüyada kaplumbağa görmek ne demek?

  • Paylaştığınız bilgiler size duyulan saygıyı arttırabilir.

Rüyada kaplumbağa kusmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa taşımak yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada kaplumbağa bulmak karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada kaplumbağa öldürmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa örmek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa görmek sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada kaplumbağa yemek kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kaplumbağa kaybetmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda bir kaplumbağa buldum kabuğundan çıkarıp yıkadım tekrar kabuğuna taktım hiç yanimdan ayirmadim çok sevdim hayır olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun