Rüyada koruk suyu görmek

Rüyada koruk suyu görmek fakirlikten kurtulmaya, anlaşmalardan cayılacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada koruk suyu gördüyseniz:

  • İçten olunmaması durumunda çözüme ulaşılması zor görünüyor.

Rüyada koruk suyu görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada koruk yemek herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine işarettir.

Rüyada yeşil koruk görmek para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada asmadan koruk toplamak yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine işarettir.

Rüyada asmada koruk görmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada üzüm koruk görmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine işaret eder.

Rüyada yeşil koruk yemek çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada koruk üzüm görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments