Rüyada kör görmek

Rüyada kör görmek eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, sorunlarının biteceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada kör gördüyseniz:

  • Anlamadığınız konularda araştırmacı olmalı veya sizden ne beklendiğini anlayabilmek için sorular sormalısınız.

Rüyada kör görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kor ateşi söndürmek neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına işarettir.

Rüyada sağır ve kör olmak ticarette yol katedeceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine alamet eder.

Rüyada kör kedi görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kor demir görmek sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, yakın çevresine fikir danışacağına delalettir.

Rüyada kör hayvan görmek iş dünyasında üne kavuşulacağına, isabetli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada anneyi kör görmek çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada kör adamla evlenmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments