Rüyada koltuğa ters oturmak

Rüyada koltuğa ters oturmak sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada koltuğa ters oturmak gördüyseniz:

  • Bir iş birliği, ilişki veya ortaklığınızın olumlu getirileri olabilir.

Rüyada koltuğa ters oturmak eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ön koltuğa oturmak başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada koltuğa oturduğunu görmek sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada koltuğa oturmak evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine inanılır.

Rüyada koltuğa uzanmak sorunların üstüste geleceğine, kolaylığa kavuşacağına inanılır.

Rüyada rahat koltuğa oturmak sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz koltuğa oturmak yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi koltuğa oturmak ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments